• Helt Ny dansk Version PON Optisk Power Meter til EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm
  • Helt Ny dansk Version PON Optisk Power Meter til EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm
  • Helt Ny dansk Version PON Optisk Power Meter til EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm
  • Helt Ny dansk Version PON Optisk Power Meter til EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm
  • Helt Ny dansk Version PON Optisk Power Meter til EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm
  • Helt Ny dansk Version PON Optisk Power Meter til EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm

Helt Ny dansk Version PON Optisk Power Meter til EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm

Reference: w482

Tilstand : Ny vare

  • kr540.77

  • Pakke Vægt: 1.0kg (2.20lb.)
  • Pakke Størrelse: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
  • Enhed Type: stykke

Del

Helt Ny dansk Version PON Optisk Power Meter til EPON GPON xPON ONT/OLT 1310/1490/1550nm

Velkommen til vores butik

Vores Mål:

Høj Kvalitet , Bedste Service ,Hurtig Til At Reagere

Velkommen til Kina marked,du kan købe varer direkte fra Kina.Jeg er glad for, du er interesseret i vores produkter,vi er professionel leverandør i Kina, og håber at vi kan få en god forretning her.

Butik annoncering:

Når du bestiller varer,kan du vælge enhver produkter fra min butik sammen.

Top kvalitet, Konkurrencedygtig pris, Hurtig forsendelse;Drop shipping til rådighed;Bedste og Rettidig Service;100% Tilfredshed ;Stor rabat til store ordre.

W armly velkommen til at gøre Drop Shipping og Engros Oversigt PON optisk power meter er en tester designet til design, drift og vedligeholdelse af FTTX-netværk. Det er i stand til samtidigt at måle den optiske effekt værdier af tale -, data-og video-signaler. Det er et ideelt valg for opførelse og vedligeholdelse af FTTX-netværk fungerer. Byder på (1), der er Optimeret til FTTx Service Aktivering og Vedligeholdelse (2) Pass-through-design, for fuld OLT-til-ONT kommunikation, mens test Samtidig måling (opstrøms og nedstrøms) for alle signaltyper-tale, data og video (3) Filtreret målinger, der giver forskellige power-værdier for hvert signal (1310 nm, 1490 nm og 1550 nm) (4) Flere tærskel niveauer, samt bestået/warn/ikke bestået indikatorer, (5) Let at bruge, selv for teknikere, der ikke er specialiseret i fiber optics (6) Opstrøms signal burst mode detection på 1310nm (7) Robust og kompakt design, der er perfekt til afprøvning i marken. Specifikation Kalibrering bølge længde 1310 opstrøms måling 1490 downstream-måling 1550 downstream-måling af Spektral passband (nm) 1260 ~ 1360 1470 ~ 1505 1535 ~ 1570 måleområde (dBm) -40 ~ +10 -40 ~ +10 -40 ~ +20 Isolation 1310nm (dB) - >40 >40 Isolation 1490nm (dB) >40 - >30 Isolation 1550nm (dB) >40 >40 - målenøjagtighed Connatural usikkerhed (dB) ±0.5 PDL (dB) Linearitet (dB) ±0.1 Passere gennem dæmpning (dB) Generelle Indikatorer Display LCD:320 X 240 Enhed dB dBm X W Opløsning 0.01 dB-indgangsspænding DC 6.5 V ~ 8.5 V Genopladeligt batteri 7.4 V AC adapter 8.4 V Type optiske fibre Single-mode optiske fibre arbejdstemperatur -10 ~ 60 °C opbevaringstemperatur -25 ~ 70 °C Dimensioner (mm) 210 X 115 X 55

Emballage liste 1. PON optisk power meter 1 sæt 2. Brugervejledning 1 kopi 3. Meter bag 1 stk 4. Power adapter 1 stk 5. Garantibevis 1 stk 6. Pass Certifikat 1 stk

Brugsanvisning

BETALING

1. Vi kan modtage betaling via Escrow, Western Union og T/T. Den bedste måde er direkte online betaling,kan du vælge dig selv. Hvis du ønsker at bruge andre betalingsbetingelser, lad os venligst vide, før du når du bestiller.

2. Fuld betaling skal ske senest 7 dage efter at placere din ordre, eller ordren vil blive ugyldige eller annulleres af systemet.

3. Sørg for, at du har afsluttet alle de detaljerede oplysninger, som kontakt person, adresse, postnummer og telefonnummer, når du udfylder din købers oplysninger.

FORSENDELSE

1. Vi vil sende varer inden for 5 hverdage efter, at den fulde betaling er blevet bekræftet.

2. Vi kan tilbyde de internationale tjenester som følger:

Kina Post, luftpost, HK Post, luftpost, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Standard måde er ved China post, luftpost, og HK post air mail.

3. Køber er ansvarlig for forsikring, problemer og skader, som er forårsaget af shipping service, såsom ulykker, forsinkelser eller andre problemer. Vi er ikke ansvarlige for eventuelle told eller importafgifter, disse gebyrer er ikke inkluderet i varens pris og fragt.

GARANTI&GARANTI

1. Alle varer er efterset og afprøvet før afsendelse. hvis du ikke er tilfreds med de varer, du kan udveksle varer inden for 7 dage, og du skal kontakte os inden for 24 timer efter modtagelsen af produkterne.

2. Fragt-og ekspeditionsgebyr ikke refunderes, og kunden skal være ansvarlig for alle afgifter i forbindelse med returnering og reshipping.

3. Alle retur punkter skal være i sin oprindelige betingelser, herunder kasse og tilbehør. Menneskeskabte fejl, er ikke garanteret, sådan er ødelagt, ridset, og så videre.

4. For nogen varer, bedes du bruger EMS eller din lokale post, når du sender tilbage

FEEDBACK

1. Købers tidlig bekræftelse vil blive meget værdsat efter modtagelse af varen.

2. Da din feedback er meget vigtigt for vores virksomheds udvikling, vi oprigtigt opfordre dig til at lade positiv feedback til os, hvis du er tilfreds med vores produkt og service. Det vil kun tage dig 1 minut, men dette 1 minut har meget afgørende betydning for os.

3. Du bedes kontakte os, før de forlader nogen negativ eller neutral feedback. Vi vil arbejde med dig for at løse eventuelle problemer.Tak for din forståelse.

Tags: meter termometer, måleren tid, måleren læser, Billige meter termometer, Høj Kvalitet meter tid, Kina meter reader Leverandører.

  • Mærke: TRENSBATTER
  • Bølgelængde: 1310/1490/1550nm
  • Model: PON Optisk Power Meter


Maksimova3916
2018-04-09
5/5
Hello, I received the instrument and am very pleased with the choice
Manijhka88
2018-01-29
5/5
Will buy again if I need to.
Bxolneclan
2017-11-27
5/5
5 stars. article as described good quality. seller word and considerate. thank you
Mjclbowman
2017-10-27
5/5
received product new and in good condition and quality & working perfect as the expected many thanks let negotiates very still
Alexandr B Kenig
2017-10-19
5/5
all right with the order, recomento the supplier!

Tilbehør

12 STK Fiberoptiske FTTH værktøjskasse med FC-6S Fiber Cleaver og Optisk Power Meter 5 km Visuelle Fejl Locator Wire stripper Visuelle Fejl Locator Specifikation Type Data Udgangseffekt >1mW 5 KM Wavlength 650nm 2Hz Ja Connetor Universal Stik Batteri AA2 Opbevaringstemperatur -20---+70 Arbejdstemperatur -10---+60 Laser Type LD Vægt 178g Dimensioner 168mm27mm FC-6S
Forbindelse
1 Par HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optiske Media Converter 1000 mbps Single Mode Enkelt SC Fiber Port 20 KM 1 Par HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optiske Media Converter Funktioner: Give en SC fiber-stik og et UTP-stik Er fuldt ud i Overensstemmelse med IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3u 100Base-FX,IEEE802.3z 1000Base-FX Standard. Auto-detektion af halv/fuld duplex transfer mode for Tx-port Auto-forhandling af 10/100/1000 mbps hastighed og Auto-MDI/MDIX for Tx-port Give
Forbindelse
YJ320A -70~+6dBm Mini Optisk Power Meter med YJ200P Mini Fiberoptiske Visuelle Fejl Locator Kabel Tester 10 mw YJ320A -70~+6dBm Mini Optisk Power Meter med YJ200P Mini Fiberoptiske Visuelle Fejl Locator Kabel Tester 10 mw Velkommen til vores butik Vores Mål: Høj Kvalitet , Bedste Service ,Hurtig Til At Reagere Velkommen til Kina marked,du kan købe varer direkte fra Kina.Jeg er glad for, du er interesseret i vores produkter,vi er professionel leverandør i Kina, og håber at vi kan få en god
Forbindelse
1 Par HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optiske Media Converter 1000 mbps Single Mode Enkelt SC Fiber Port 20 KM Ekstern Strømforsyning 1 Par HTB-GS-03 A/B Gigabit Fiber Optiske Media Converter 1000 mbps Single Mode Enkelt SC Fiber Port 20 KM Ekstern Strømforsyning Velkommen til vores butik Vores Mål: Høj Kvalitet , Bedste Service ,Hurtig Til At Reagere Velkommen til Kina marked,du kan købe varer direkte fra Kina.Jeg er glad for, du er interesseret i vores produkter,vi er professionel leverandør i Kina, og håber at
Forbindelse
2 Lyd Over FC Fiberoptiske Extender (Tovejs) Sender og Modtager, for Audio intercom broadcast system (Tx/Rx) Kit Tovejs 2 Lyd Over FC Fiberoptiske Extender Sender og Modtager, for Audio intercom broadcast system (Tx/Rx) Kit. Arbejds afstand op for 20 km. Beskrivelse 2CH-Lyd (RCA) Til Fiber Konverter støtte 2 kanaler Lyd (RCA) på to måder, (tovejs) over et single-mode fiber optic,arbejdsafstand på op 20 km. Det kan sendes i real-tid, synkronisering, ingen forvrængning. Vedtage alle-ukomprimeret digital transmission
Forbindelse